021-66505499
ورود   -   ثبت نام    |   

کیف زنانه و انواع آن

  1400-04-12
  کیف زنانه

شاید برای شما هم جالب باشد که کیف های زنانه چگونه به تولید رسیده اند و امروزه به عنوان مهم ترین مکمل برای به نمایش گذاشتن زیبایی ظاهر افراد در تیپ و استایل به شمار می آیند. در ادامه برای آگاهی از تاریخچه کیف ها، شناخت انواع جنس ها، انتخاب کیف مناسب با استایل و فرم بدن و مواردی از این قبیل؛ همراه خرید دات کام باشید. شما میتوانید برای خرید انواع کیف، کفش و اکسسوری به صفحه اصلی سایت مراجعه کنید.

 

کیف زنانه

 

..:: کیف چیست؟ 

انتخاب کیف برای هر فردی میتواند یک چالش بزرگ و گاها کوچک باشد. در خرید دات کام سعی داریم به شما آموزش دهیم که کیف های مختلف چه کاربردهایی دارند و چگونه کیف مناسبی انتخاب کنید که با تیپ و استایل شما همخوانی داشته باشد. شاید برای شما جالب باشد که بدانید کیف، برای اولین بار توسط چه کسی طراحی و تولید شده است؟  طراحی و تولید کیف ها در سال 1955 توسط فردی به نام کوکو شنل انجام شده است که امروز یکی از برند های زیبا و شناخته شده به حساب می آید.

در زمان های قبل که اصلا کیفی وجود نداشته است اکثر مردان و زنان از پارچه هایی استفاده میکردند که به دور کمر بسته می شد و جنس آنان از ابریشم خالص بوده است. اولین کیفی که به دست کوکو شنل طراحی شد یک کیف فلزی بسیار زیبا از جنس پلاتین بود که در آن حدود 2 میلیون الماس به کار رفته بود.

 

کیف زنانه مجلسی

انواع کیف و ویژگی و کاربرد های آن:

برای بعضی از افراد کیف فقط یک وسیله برای حمل لوازم شخصی نیست. بسیاری از افراد مخصوصا آن دسته از افرادی که به مد و فشن اهمیت زیادی می دهند کیف را یک اکسسوری برای تکمیل کردن زیبایی ظاهر و استایلشان می دانند. امروزه کیف ها تنوع و کاربرد های بسیاری پیدا کرده اند. از کاربرد کیف ها میتوان به محیط و استایل آنها در موارد ذیل اشاره کرد. در ادامه برای بررسی هر یک از استایل کیف ها همراه خرید دات کام باشید.

1- کیف مجلسی

2- کیف اداری

3- کیف اسپرت

4- کیف دانشجویی

5- کیف دانش آموزی

6- کیف پول

7- کیف دستی

8- کیف راحتی

9- کیف کمری

10- کیف لوازم آرایش

11- کیف های چمدانی و بزرگ

 

کاربرد کیف های مجلسی:

کیف های مجلسی برای خانم هایی مورد توجه قرار میگیرد که قصد دارند با یک استایل مجلسی در مراسم هایی مانند عروسی، مهمانی های خانوادگی بزرگ، شرکت در مراسمات و... با ایجاد هارمونی در کیف و لباسشان جذابیت خود را بیشتر کنند . برای انتخاب این کیف ها نیاز نیست که حتما به براق بودن جنس کیف، استفاده از اکسسوری زیاد در کیف و مواردی از این قبیل دقت کنید. اگر ساده پسند هستید می توانید از کیف های ساده با هر رنگ و جنسی در ابعاد بزرگ یا کوچک استفاده کنید. این انتخاب کاملا به عهده سلیقه فرد با توجه به استایل خودش می باشد و البته نکته قابل توجه، مجلسی است که در آن حضور دارید.
 

کاربرد کیف اداری:

برای انتخاب کیف های اداری می بایست به کاربرد آن و استفاده شما از آن کیف توجه بسیار زیادی کرد زیرا هر چه سخت گیری بیشتری در انتخاب آن داشته باشید، در نهایت باز هم یک ایراد یا عدم کاربرد دلخواهتان در آن پیدا می کنید. برای انجام این کار کافیست بدانید در این کیف اداری شما چه چیز هایی نیاز به جایگیری دارد. مورد اول و قابل توجه حمل یا عدم حمل لپتاپ، حمل ظرف غذا، حمل ماگ قهوه و چای، حمل کتاب و انواع کلاسور و مواردی این چنینی می باشد که نکته بسیار قابل توجهی است.
 

کاربرد کیف اسپرت:

کیف های اسپرت معمولا برای استفاده روزانه می باشد. کافیست برای انتخاب مناسب کیف اسپرت به استایل های روزانه تان توجه داشته باشید. البته که لازم نیست اندازه معینی برای این کیف ها در نظر نداشته باشید زیرا این کیف کاملا طبق سلیقه و استایل راحتی و روزانه شما انتخاب می شود.
 

 کاربرد کیف دانشجویی و دانش آموزی: 

کیف های دانش آموزی معمولا باید با توجه به مقطع تحصیلی انتخاب شود برای مثال کیف های دانش آموزی باید به گونه ای باشند که هر نوع کتاب درسی در آن جای بگیرد در حالیکه کیف های دانشجویی معمولا کیف هایی هستند که دارای ظاهری امروزی و هنری می باشد که اکثر دختران به این نکات خیلی توجه دارند. برای انتخاب کیف های دانشجویی و دانش آموزی هیچ محدودیتی برای انتخاب جنس و نوع پارچه ندارید.

 

کیف دانشجویی

 

قابل توجه خوانندگان محترم برای خواندن دیگر مطالب کافیست به صفحه بلاگ مراجعه کنید. برای اطلاع از قیمت ها و خرید کافیست بر روی روی لینک  خرید کیف زنانه  کلیک کنید و یا با شماره 66505499-021 تماس حاصل بفرمایید.

  1400-04-12
  کیف زنانه

   نظرات درباره این مقاله

شما هم می‌توانید در مورد این مقاله نظر بدهید.
افزودن نظر