021-66505499
ورود   -   ثبت نام    |   

ست کردن کفش مجلسی با لباس مجلسی

  1400-09-01
  کفش زنانه

 انتخاب یک استایل مناسب برای مجالس گوناگون می‌تواند کاری مشکل و وقت‌گیر باشد. خرید دات کام در انجام این کار به شما کمک خواهد کرد. لازم است که همه افراد و به ویژه خانم‌ها با یکسری از اصول ست کردن کفش مجلسی با لباس مجلسی آشنایی‌ داشته باشند. طبیعتا علم طراحی لباس یک کار تخصصی و پیچیده است و امروزه در دانشگاه‌های معتبر جهان تدریس می‌شود. یادگیری همه اصول این علم نیز برای همگان ممکن نیست. شما می‌توانید در مراحل ابتدایی با قرار دادن کفش در کنار لباس، به بررسی کنتراست رنگی و زیبایی شناختی چشمی میان آن دو بپردازید. همچنین در ادامه با برندهای معتبری که در زمینه تولید لباس و کفش ست فعالیت دارند، خواهیم پرداخت.

کفش مجلسی

ست کردن کفش مجلسی مردانه با لباس رسمی:

 ست کردن پوشاک مجلسی در مردان کار ساده‌تری است. از آنجایی که لباس‌های مجلسی مردانه اغلب طرح یکسانی دارند و بیشتر به صورت کت و شلوار هستند، رنگبندی کفش و لباس تعیین کننده تفاوت‌ها است. استفاده از کفش‌های تیره در بیشتر موارد بدون اشکال است. به خصوص در هنگامی که از شلوارهایی با رنگبندی ساده استفاده می‌کنید، کفش‌های تیره نمود بیشتری دارند. 

در موارد اندکی بهتر است از کفش‌هایی با رنگ روشن استفاده کنید. در مواردی که پیرهن و یا لباس بالاتنه شما رنگبندی روشنی دارد، استفاده از یک کفش با رنگ روشن می‌تواند کمک کننده باشد. توجه کنید که بهتر است رنگ کفش شما اندکی تیره‌تر باشد. برای مثال هنگامی که از پیرهنی با رنگ قرمز استفاده می‌کنید، بهتر است که رنگ کفش شما زمینه‌ای جگری داشته باشد. از طرح و نقش روی کفش‌ها نیز غافل نشوید، در مواردی که کفش شما دارای تزیینات خاصی است، می‌توانید از شلوارهای طرح دار به منظور جذاب‌تر کردن استایل خود بهره‌ ببرید.

ست کردن کفش مجلسی با لباس مجلسی زنانه:

لباس‌های مجلسی زنانه از نظر طرح و رنگ تنوع بسیار بالایی دارند. به همین منظور ارائه یک قانون کلی به منظور ست کردن کفش و لباس کار اشتباهی است. به همین دلیل تصمیم‌ گرفتیم که با ارائه یک دسته‌بندی منطقی ‌بر اساس رنگ کفش و لباس، به بررسی دیدگاه‌های مختلف در زمینه استایل مجلسی زنان بپردازیم.  

کفش مجلسی

ست کردن کفش مجلسی با لباس مجلسی تیره:

هنگامی که از رنگ‌های تیره نام می‌بریم، بیشتر مشکی، سیاه و سرمه‌ای به ذهن ما خطور می‌کند. رنگ‌های تیره بسیار گسترده‌تر از موارد فوق هستند. به طور کلی به رنگ‌هایی که چگالی روشنایی پایین‌تری دارند را در این زمینه دسته بندی می‌کنند. این رنگ‌ها می‌توانند مشکی، خاکستری، جپری و یا هر رنگ دیگری باشند. پیش از استفاده از لباس تیره ابتدا از تطابق آن با رنگ پوست خود مطمئن شوید. این دسته از لباس‌ها برای افراد با پوست روشن مناسب‌ترند، اگرچه در برخی موارد بر روی پوست‌های تیره‌تر نیز جلوه خاصی دارند. 

تقریبا می‌توان هر کفشی را با یک لباس تیره ست کرد. رنگ‌های تیره تر کفش باید در اولویت شما قرار گیرند. برای مثال استفاده از کفش مجلسی Bambi 298 می‌تواند گزینه مناسبی برای این کار باشد. این کفش در چهار سایز موجود بوده و پاشنه پهنی دارد، به همین دلیل استفاده از آن به افرادی با قد متوسط و بالاتر از آن توصیه می‌شود.

کفش مجلسی تیره

ست کردن کفش مجلسی با لباس مجلسی تیره کار نسبتا ساده‌‌ای است. چراکه اغلب رنگ‌ها با تم تیره لباس سازگارند. با این وجود بهتر است که از کفش‌های با رنگ یک دست روشن استفاده نکنید. در این موارد استفاده از کفش‌های براق و دارای چند رنگ می‌تواند انتخاب مناسبی باشد. همچنین استفاده از کفش مجلسی با رنگ قرمز بر گیرایی و جذابیت استایل شما خواهد افزود.
کفش مجلسی تیره

ست کردن کفش مجلسی با لباس مجلسی قرمز:

لباس‌های مجلسی با زمینه قرمز بسیار پر طرفدارند و به همین علت در این مطلب به صورت جداگانه‌ای به آن خواهیم پرداخت. رنگ‌های تیره با لباس قرمز رنگ کنتراست بسیار خوبی ایجاد می‌کنند و به همین علت استفاده از کفش‌های طوسی تیره و مات می‌تواند جلوه خاصی به استایل شما ببخشد. کفش مجلسی Vivo3111 به دلیل رنگ منحصر به فرد خود قطعا برای لباس قرمز شما انتخاب مناسبی است. پاشنه این کفش نسبتا بلند بوده و باعث می‌شود که لباس مجلسی، بهتر روی بدن شما قرار گیرد. شما همچنین می‌توانید از رنگ‌های آلبالویی، کالباسی، عاجی و پیازی در کنار رنگ قرمز بهره ببرید.
کفش پاشنه دار 

 ست کردن کفش مجلسی با لباس مجلسی روشن:

رنگ‌های روشن همواره نماد سرزندگی، تحرک و جنب و جوش بوده‌اند و انتخاب مناسبی برای همه مهمانی‌ها و مجالس هستند. سردسته همه رنگ‌های روشن، سفید است. رنگ سفید لباس مجلسی را می‌توان با یک کفش طلایی رنگ ست کرد. در واقع طلایی می‌تواند بهترین جفت رنگ در کنار سفید باشد. شما همچنین می‌توانید از قرمز، کالباسی و رنگ‌های تیره تر هم در استایل ایده‌آل خود بهره ببرید.
کفش مجلسی روشن
 
یکی دیگر از رنگ‌هایی که در کنار سفید نمود بیشتری پیدا می‌کند رنگ قهوه‌ای است. ست کردن کفش مجلسی با لباس مجلسی سفید با استفاده از یک رنگ قهوه‌ای نیمه روشن کامل می‌شود. کفش مجلسی vivo 3117-1 را می‌توان به خوبی در کنار یک لباس مجلسی سفید رنگ استفاده نمود. این کفش جلو بسته و دارای یک پاشنه با ارتفاع متوسط است و قطعا در کنار یک لباس مجلسی سفید و بلند جلوه خاصی خواهد داشت.
 

ست کردن کفش مجلسی با لباس مجلسی زمینه آبی:

 وقتی از رنگ با زمینه آبی صحبت می‌کنیم، در واقع رنگ‌های زیادی مدنظر ما هستند. رنگ‌های بنفش، نیلی و ارغوانی همه دارای رگه‌هایی از آبی در داخل خود هستند و طراحان لباس‌های مجلسی علاقه زیادی به آن‌ها دارند. از گذشته این رنگ‌ها در لباس‌های مجلسی به کار می‌رفته و نماد ثروت افراد بوده است.
کفش ست
در کنار یک لباس با رنگ آبی می‌توان از کفش‌هایی با رنگ نقره‌ای و طلایی استفاده کرد. در واقع میزان براق بودن کفش هم بر جلوه لباس مجلسی شما خواهد افزود. کفش مجلسی Bambi 810 به دلیل رنگ نقره‌ای تیره‌ای که دارد می‌تواند انتخاب مناسبی در کنار یک لباس آبی و یا بنفش بلند باشد. همچنین شما می‌توانید از رنگ‌های آبی روشن‌تر نیز برای ست کردن کفش مجلسی با لباس مجلسی خود استفاده کنید، برای مثال در صورت پوشیدن یک لباس با رنگ آبی کاربنی می‌توانید کفشی با رنگ آبی آسمانی انتخاب نمایید.
کفش ست
قابل توجه خوانندگان محترم برای خواندن دیگر مطالب کافیست به صفحه بلاگ مراجعه کنید. برای اطلاع از قیمت ها و خرید کافیست بر روی روی لینک  خرید کفش مجلسی کلیک کنید و یا با شماره 66505499-021 تماس حاصل بفرمایید.
 

 

 

  1400-09-01
  کفش زنانه

   نظرات درباره این مقاله

شما هم می‌توانید در مورد این مقاله نظر بدهید.
افزودن نظر