021-66505499
ورود   -   ثبت نام    |   

مزیت انتخاب کفش دست دوز

  1400-08-22
  کفش مردانه

 بسیاری از کفش‌های دست دوز که در بازار عرضه می‌شود ممکن است کاملا دست دوز نباشند زیرا اکثر آنها به وسیله دستگاه‌های مختلف، مانند دستگاه سمباده کشی و دستگاه دوخت و غیره ساخته شده است. در این بلاگ قصد داریم کفش های ذست دوز را به شما معرفی کنیم. شما میتوانید با مراجعه به سایت خرید دات کام کفش مورد نیاز خود را پیدا کنید.

مزیت انتخاب کفش دست دوز
 
اگر کفش‌ها به صورت کاملا دست‌دوز تولید شده باشد، ظاهری عادی نخواهد داشت و ممکن ظریف نباشد. به عبارت ساده، تمام کفش‌های دست دوز در کارگاه‌ها بدون استفاده از ماشین آلات تولید می‌شود. از طرف دیگر کفش‌هایی که در کارخانه تولید می‌شوند، تمام مراحل ساخت آن‌ها به وسیله دستگاه‌های مختلف انجام می‌شود و اصلا دست دوز نیستند.
 
مزیت انتخاب کفش دست دوز
 

..:: مزیت‌های کفش دست‌دوز:

یکی از مزیت‌های کفش دست دوز این است که طراحی نهایی آن‌ها قابل کنترل است ولی کفش‌های کارخانه ای از قبل طراحی شده است و نمی‌توان آن را تغییر داد. کفش‌های دست‌دوز از چرم گوساله ایتالیایی درجه یک ساخته می‌شود که سال‌ها با دوام و با کیفیت باقی می‌ماند. در حالی که کفش‌های کارخانه‌ای معمولا از چرم مصنوعی تولید می‌شود. این تفاوت هنگام خرید این دو نوع کفش، کاملا محسوس است. کیفیت کفش ها، اغلب در هنگام استفاده از دستگاه های مختلف، به خطر می‌افتد.
 
مزیت انتخاب کفش دست دوز

..:: نحوه تولید کفش دست‌دوز:

برای تسریع فرایند تولید کفش های کارخانه‌ای، مواد مختلفی در طی مراحل تولید، به آن‌ها اضافه می‌شود تا سریع‌تر قالب کفش‌ها شکل بگیرد و این امر باعث می‌شود کیفیت این کفش‌ها با کفش‌های دست دوز که زمان زیادی برای تولید آن‌ها صرف شده، متفاوت باشد. هنگام ساخت کفش‌های دست دوز، بین مراحل تولید، به چرم اجازه داده می‌شود تا استراحت کند و نفس بکشد. به همین علت زمان زیادی صرف می‌شود ولی کیفیت حاصل بسیار خوب خواهد بود. 
یکی دیگر از ویژگی‌های کفش دست دوز این است که خریداران به پشت صحنه تولید این کفش‌ها دعوت می‌شوند تا روند ساخت آن‌ها را به صورت زنده مشاهده‌ کنند و از کیفیت آن مطمئن شوند. به دلیل طولانی بودن زمان ساخت کفش‌های دست دوز، تولید کنندگان به صورت سفارشی کار می‌کنند و تولید آن‌ها محدود است. اما شما می‌توانید کفش‌های دست‌دوز استاندارد را از صفحه اصلی سایت تهیه فرمایید.
 
مزیت انتخاب کفش دست دوز
 

..:: قیمت کفش‌های دست دوز:

به دلیل زحمت و زمان زیاد در ساخت این کفش‌ها و همچنین کیفیت عالی آن‌ها، قیمت کفش‌های دست دوز بالاتر از سایر کفش‌ها  می‌باشد. که نمی‌توان از این قیمت انتقاد کرد. ممکن است هنگام سفارش دادن کفش‌های دست دوز، چندین بار به کارگاه مراجعه کنید تا کفش به طور کامل اندازه پای شما باشد. ممکن است این کفش‌ها کمی گران به نظر برسد ولی ظرافت در دوخت و کیفیت بی نظیر آن غیر قابل انکار است.
 
 شما عزیزان میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر به بلاگ های دیگر ما مراجعه کنید و برای دریافت راهنمایی خرید از سایت با شماره ی 66505499-021 با تیم پشتیبانی تماس بگیرید

  1400-08-22
  کفش مردانه

   نظرات درباره این مقاله

شما هم می‌توانید در مورد این مقاله نظر بدهید.
افزودن نظر