021-66505499
ورود   -   ثبت نام    |   

راهنمای خرید صندل زنانه

  1400-06-10
  کفش زنانه

 هنگام فرارسیدن فصل تابستان و شروع گرما، خانم‌ها علاقه‌ی زیادی به استفاده از صندل دارند که در طرح ها و مدل‌های گوناگونی روانه‌ی بازار شده‌اند. خانم‌هایی که باردار هستند، خرید صندل می‌تواند یکی از انتخاب‌های آن‌ها برای راحتی در رفت و آمدشان باشد چون پاها در طول دوران بارداری ورم می‌کنند و استفاده از کفش‌های معمولی مقداری سخت خواهد شد. به همین دلیل خانم‌ها به خرید صندل روی می‌آورند. شما عزیزان میتوانید برای خرید این مدل صندل ها به سایت خرید دات کام مراجعه کنید.

صندل زنانه

 

 ..::صندل زنانه چیست؟

صندل در واقع نوعی کفش است که به وسیله‌ی بندی که در پشت آن قرار دارد، بسته می‌شود. بیشتر صندل‌ها حالت روباز دارند، اما برخی هم وجود دارند که قسمت جلویی آن‌ها بسته است. این مدل از کفش‌ها بیشتر در فصل گرما و تابستان مورد توجه آقایان و بانوان می‌باشد. در گذشته‌های دور هم از صندل استفاده می‌شده است، به گونه‌ای که بر طبق شواهد تاریخی اولین صندل کشف شده، در غار راگ فورت و در ایالت اورگن آمریکا بوده است. منظور از صندل زنانه هم در واقع کفشی روباز و یا جلو بسته است، که در ادامه به انواع آن اشاره میکنیم.

صندل تابستانه زنانه

انواع مدل صندل زنانه:

 • صندل زنانه تخت:

صندل تخت که جلوباز و بدون پاشنه است، راحتی زیادی دارد و در هر مکانی می توان ار آن استفاده کرد. این مدل صندل مناسب افرادی است که در طول روز فعالیت زیادی انجام می دهند.

 • صندل زنانه بنددار:

این مدل از صندل زنانه به صورت بندی می‌باشد و بندهای آن باعث می‌شود پا داخل آن جلو و عقب نرفته و محکم داخل آن قرار بگیرد.

 • صندل زنانه جلوباز:

این مدل در واقع صندلی می‌باشد که قسمت جلویی آن باز و انگشتان پا معلوم است. این مدل از صندل‌ها معمولا در بیرون از خانه مورد استفاده خانم‌ها قرار می‌گیرند. 

 • صندل زنانه جلوبسته:

این مدل از صندل‌ها، بیشتر به عنوان روفرشی استفاده می‌شوند، اما می‌توانید در بیرون از منزل هم از آن‌ها استفاده کنید. در این نوع، انگشتان پا مشخص نیستند.

 • صندل زنانه پاشنه دار:

صندل های پاشنه دار به صورت پاشنه بلند و یا نیم پاشنه هستند و زیبایی منحصر بفردی دارند. این مدل صندل انتخاب خوبی برای خانم های کوتاه قد است.

 • صندل زنانه لژدار:

صندل لژدار، نوع جدیدی از کفش‌های پاشنه دار محسوب می‌شوند؛ با این تفاوت که به جای پاشنه‌های نازک و جدا از پنجه‌ی پا، پاشنه‌ی سرتا سری دارند. لژ در این مدل کفش‌ها یک‌سره از نوک پا تا پاشنه‌ی پا کشیده شده‌اند و در واقع راحتی این مدل کفش و صندل نیز به همین علت است.

 • صندل لاانگشتی :

این نوع صندل ها در فصل تابستان برای استفاده در کنار ساحل و دریا می تواند گزینه بسیار مناسبی باشد .

 • صندل زنانه طبی:

صندل طبی کفی بسیار نرم و راحتی دارد وپوشیدن آن موجب تقویت کف پا می شود و برای کسانی که دارای دیابت، کف پای صاف و خارپاشنه هستند، بهترین گزینه می باشد. این مدل از صندل تا حدود زیادی ازدرد و عوارض بیماری های ایجاد شده در ناحیه پا را کاهش می دهد.

 صندل تابستانی

 

چطور یک صندل مناسب انتخاب کنیم؟

پوشیدن صندل نامناسب باعث بروز آسیب‌های جدی در قسمت پا مانند: زانو درد، میخچه و کمر درد می‌شود. بنابراین قبل از خرید صندل باید به نکات زیر توجه کنید:

 • اندازه صندل:

انتخاب صندل با اندازه مناسب پا در فعالیت‌های شما نقش مهمی خواهد داشت پس هنگام خرید به سایز آن دقت کنید.

 • وزن:

انتخاب صندل با وزن سنگین باعث خستگی در طول روز خواهد شد بنابراین هنگام خرید به وزن آن دقت کنید.

 • جنس صندل :

به جنس صندل توجه زیادی کنید؛ برای یک صندل از چرم مصنوعی و طبیعی بهترین گزینه است که در عین زیبا و بادوام بودن، از بد بو شدن پا نیز جلوگیری خواهد کرد.

 • پاشنه :

استفاده از صندل با پاشنه بیش از 5 سانتی متر باعث فشار به پنجه، انگشتان پا و کف پا خواهد شد و عوارضی مانند زانو درد، کمر درد، میخچه، انحراف انگشتان پا را در پی خواهد داشت.

صندل پاشنه دار
 
برای خرید صندل‌های زیبا و استاندارد به سایت خرید دات کام مراجعه کنید یا با شماره 02166505499 تماس حاصل فرمایید.
 

 

  1400-06-10
  کفش زنانه

   نظرات درباره این مقاله

شما هم می‌توانید در مورد این مقاله نظر بدهید.
افزودن نظر