021-66505499
ورود   -   ثبت نام    |   

مزایای استفاده از کوله پشتی

  1400-05-10
  کیف زنانه

کوله پشتی ها کیف های سبک، ساده و دوشی هستند که برای استفاده روزمره برای حمل کتاب یا لباس یا وسایل الکترونیکی بسیار مناسب هستند. کوله پشتی برای مسافرت، چه برای مسافرت کوتاه مدت و چه طولانی مدت، بسیار کاربردی است و سبب راحتی شخص در سفر می شود، زیرا جای هر یک از وسایل مشخص است. برای دیدن کردن از کیف های زنانه کافیست  بر روی لینک خرید انواع کیف زنانه کلیک کنیدو یا با شماره 02166505499 تماس بگیرید. همچنین برای خواندن در رابطه با انواع کیف ها و کاربردشان کافیست بر روی لینک کاربرد انواع کیف کلیک کرده تا به صفحه مورد نظر منتقل شوید.

کوله پشتی

..::کاربرد کوله پشتی: 

خانم ها در خرید کردن بسیار متفاوت از آقایان هستند. وقتی یک آقا برای خریدن یک کیف یا کوله پشتی به فروشگاه مراجعه می کند، به دنبال کوله پشتی جادار و محکمی می باشد که مدت ها سالم و کاربردی بماند، اما خانم ها کاملا برعکس می باشند. اکثر خانم ها در درجه ی اول به زیبایی یک کوله پشتی نگاه می کنند و دیگر ویژگی ها برایشان در درجات اهمیت پایین تری قرار می گیرد. کیف ها و کوله پشتی ها هم مثل لباس و کفش، زنانه و مردانه دارند. کوله پشتی مخصوص خانم ها دارای یک سری ویژگی هایی است که کوله پشتی های مردانه فاقد آن هستند. هر کدام از این کوله ها برای کار و استفاده در زمان خاصی طراحی شده اند. انواع مختلفی دارند و هر کدام ویژگی هایی دارند که دیگری ممکن است آن را نداشته باشد.

انواع کوله پشتی: 

  • کوله پشتی سفری
  • کوله پشتی پیاده روی
  • کوله پشتی کوهنوردی
  • کوله پشتی صخره نوردی و یخ نوردی
  • کوله پشتی مخصوص لپ تاپ

کوله پشتی سفری و پیاده روی چیست؟ 

کوله پشتی های مسافرتی و پیاده روی، برای خانم ها نسبت به آقایان ظاهری شیک تر دارند و حجم جای دادن وسایل برای هر کدام آن ها متفاوت است اما خانم ها ترجیح می دهند حجم پایین تر را انتخاب کنند که البته نباید میزان وسایلی که می خواهند حمل کنند را هم نادیده بگیریم.

کوله پشتی کوهنوردی، صخره نوردی و یخ نوردی چیست؟ 

این کوله پشتی ها در انواع مختلفی با  حجم های متفاوتی تولید می شوند و این تفاوت ارتباط مستقیمی با مدت اقامت افراد در کوه و کوهستان دارد. مثلا اگر قرار است خانمی یک روز در کوه بماند، باید یک کوله پشتی کوهنوردی 20 تا 35 لیتری با خود ببرد و اگر مدت اقامت او به 2 یا 3 روز و یا بیشتر برسد قطعا کوله پشتی با حجم بیشتری را باید با خود ببرد. به همان میزان که برای کوله پشتی های کوهنوردی باید زمان برای خرید اختصاص داد، باید به خرید کوله های صخره نوردی و یخ نوردی هم اهمیت داد.

کوله های صخره نوردی و یخ نوردی اغلب ورزش های زمستانی به حساب می آیند زیرا در ارتفاعات همیشه شاهد برف و یخبندان و سرما هستیم، بنابراین باید در انتخاب کوله پشتی دقت نمایید که این کوله علاوه بر سایز، ضد آب و مستحکم تر باشد.

کیف کوهنوردی

کوله پشتی مخصوص لپ تاپ چیست؟ 

اگر همین حالا با کمی جستجو به دنبال یک کیف لپ تاپ بگردید متوجه می شوید که هر چه بیشتر پیش بروید مدل های بیشتری را می بینید. این تنوع محصولات بسیار خوب است زیرا می توانید گزینه های متعدد و متفاوتی را مشاهده کنید و گزینه ای را انتخاب کنید که بیشترین تطابق را با نیازهای شما دارد. اما مسئله اینجاست که تنوع همیشه خوب و لذت بخش نیست. زیرا معمولا افراد با توجه به بودجه ای که در نظر دارند ابتدا یک کیف را انتخاب می کنند اما با کمی گشت و گذار گزینه های جدید میبینند و با توجه به کوچکترین آپشنی که کیف جدید دارد، انتخاب خودشان را تغییر می دهند.
بسیار مهم است که بدانید آیا واقعا کیف لپ تاپ می خواهید یا اینکه شناخت کاملی از دیگر محافظ های لپ تاپ ندارید! ممکن است یک کاور ساده هم کار شما را راه بیاندازد به همین دلیل تاکید می کنیم که به نوع کاربرد دقت و توجه داشته باشید.
اینکه بگوییم خانم ها بهتر است کوله پشتی حمل کنند و آقایان کیف، یا برعکس، صحبتی غیر منطقی و غیر حرفه ای است. از لحاظ علم پزشکی، کوله پشتی های استانداردی که وزن بار را روی شانه یا باسن و لگن تقسیم کنند و فشار چندانی به ستون فقرات وارد نکنند، بهتر از کیف و کوله های غیر استاندارد می باشند. اما طبق یک قائده کلی در باب حفظ سلامتی، بهتر است خانم ها در مسافرت ها و کوهنوردی و ورزش و حتی حمل لپ تاپ و تبلت، بجای استفاده از کیف و ساک دستی یا چمدان، از کوله های پشتی استاندارد و مخصوص به خانم ها استفاده کنند.
این کار دارای مزایای زیادی می باشد. در نگاه اول می بینیم که کوله پشتی فشار را به طور مساوی بین شانه ها تقسیم می کند. خانم ها از لحاظ استخوان بندی ضعیف تر از آقایان می باشند به همین دلیل کوله پشتی برای خانم ها بهتر از کیف می باشد. هر کدام از مزیت هایی که یک کوله پشتی برای آقایان دارد، برای خانم ها هم دارد. پس استفاده از کوله پشتی برای خانم و آقا بسیار مفید تر از کیف است. البته این ها چیزی از مزایای کیف های دستی و چمدان و… کم نمی کند. برای خرید کوله پشتی های مخصوص به خانم ها پیشنهاد می کنیم به فروشگاه اینترنتی خرید دات کام سر بزنید و با اجناس استاندارد و مناسب این فروشگاه آشنا بشوید.
 
کیف لب تاپ
 
قابل توجه خوانندگان محترم برای خواندن دیگر مطالب کافیست به صفحه بلاگ مراجعه کنید. برای اطلاع از قیمت ها و خرید کیف زنانه کافیست بر روی روی لینک کلیک کنید و یا با شماره 66505499-021 تماس حاصل بفرمایید.
 
 

 

  1400-05-10
  کیف زنانه

   نظرات درباره این مقاله

شما هم می‌توانید در مورد این مقاله نظر بدهید.
افزودن نظر