021-66505499
ورود   -   ثبت نام    |   

مزایای استفاده از کیف کمری

  1400-05-10
  کیف زنانه

سال ها است که کاربرد کیف ها فقط محدود بر حمل ملزومات روزمره و یا مدارک نیست بلکه با پیشرفت جوامع و تغییر در سبک زندگی، نیاز به کیف های مختلف با جنس و طرح های گوناگون یکی از اصلی ترین توقعات شیک پوشان از طراحان عرصه مد و لباس بوده است. همیشه برای خرید، مهمانی، پیاده روی، مدرسه، دانشگاه و یا سرکار، حتما نیاز به وسیله ای هست تا وسایل مورد نیازی که به همراه است را در آن قرار دهیم. به همین خاطر، کیف ها نقش تکمیل کننده و پررنگی در استایل و تیپ خانم ها و آقایان بر عهده دارند و اگر واقعا قصد دارید تا آراسته و شیک پوش به نظر برسید، از آنچه که طراحان برتر عرصه مد هر ساله برای شما تدارک می بینند، غافل نشوید.

برای دیدن کردن از کیف های زنانه کافیست بر روی لینک خرید انواع کیف زنانه کلیک کنید و یا با شماره 02166505499 تماس بگیرید. همچنین برای خواندن در رابطه با انواع کیف ها و کاربردشان کافیست بر روی لینک کاربرد انواع کیف کلیک کرده تا به صفحه مورد نظر منتقل شوید.

کیف کمری

..::کاربرد کیف کمری یا کمر بندی: 

کیف های کمربندی یا همان کیف های کمری نوع سبکی از انواع کیف هستند که برای کاربرد های انعطاف پذیر استفاده می شود. خصوصا به شما این امکان را می دهد که تمام وسایل مورد نیاز خود را در آن قرار دهید. کیف کمربندی معمولا دارای یک زیپ است که می توانید به راحتی آن را باز یا بسته کنید. این نوع از کیف ها اغلب از چرم ساخته شده اند اما مدل های پارچه ای یا نمدی آن ها نیز وجود دارد. کیف مدرن با طراحی خاص، ممکن است بدون زیپ در سبک های مختلف متناسب با هر سلیقه ای باشد.

همه چیز بستگی به سلیقه شخص و نوع نیاز او برای انتخاب این نوع از کیف دارد. کیف کمربندی به شما اجازه می دهد تا شانه ها و دست هایتان را آزاد کنید و این یکی از مهم ترین مزایای آن ها محسوب می شود. از آنجایی که این کیف ها به دلیل سبک وزن بودن و خوش دست بودن یکی از توصیه های پزشک هستند، به همین دلیل برای مصارف مختلف طراحی و تولید می شوند. در این بلاگ از خرید دات کام چند نمونه از کیف کمری را به شما معرفی می کنیم.

کیف کمربندی

انواع کیف کمربندی: 

  • کیف کمربندی مسافرتی: این کیف دارای بندی پهن و کیسه ای به اندازه وسایل مورد نیاز سفر است که مردانه و زنانه ندارند و همه می توانند از آن استفاده کنند و به شما کمک کند آنچه را که لازم است با خود همراه داشته باشید.
  • کیف کمربندی کمری: این کیف با طراحی حرفه ای تر شامل بندهای فشرده تر برای راحتی بیشتر و همچنین کیسه بزرگتر برای حمل وسایل زیاد تر ساخته شده است. 
  • کیف کمربندی ورزشی: اگر در هنگام کوهنوردی یا پیاده روی به آب بیشتری نیاز داشته باشید این مدل از کیف دارای سیستمی عالی برای اضافه کردن دو بطری آب بر روی کمربند شما است.
  • کیف کمربندی شکاری: اگر قصد شکار داشته باشید به فضای بیشتر و کیسه های قابل دسترس زیادی برای جای دادن بسیاری از وسایل شکار نیاز خواهید داشت. 
  • کیف کمربندی موتور: برخی از کیف های کمری هستند که به کمربند متصل می شوند و این نوع کیف ها برای افرادی که از موتور یا دوچرخه استفاده می کنند بسیار مناسب هست و امینت بالایی دارد دیگر نگران نیستند که ممکن است کیف هنگام راندن موتور یا دوچرخه بیافتد و این کیف ها نیز دارای مدل های متنوعی هستند اما معمولا شکل آن ها با کیف های کمری معمولی و روزمره متفاوت است.

 کیف کمری، کیف کمربندی

قابل توجه خوانندگان محترم برای خواندن دیگر مطالب کافیست به صفحه بلاگ مراجعه کنید. برای اطلاع از قیمت ها و خرید کیف زنانه کافیست بر روی روی لینک کلیک کنید و یا با شماره 66505499-021 تماس حاصل بفرمایید.

 کیف کمری

  1400-05-10
  کیف زنانه

   نظرات درباره این مقاله

شما هم می‌توانید در مورد این مقاله نظر بدهید.
افزودن نظر