021-66505499
ورود   -   ثبت نام    |   

مزایای استفاده از کیف دستی

  1400-05-09
  کیف زنانه

امروزه استفاده از کیف دستی بسیار حائز اهمیت است وما قصد داریم در این بلاگ درباره ی مزایای کیف دستی صحبت کنیم. اگر چه نمی توان جلوی واقعیت اینکه کیف ها کامل کننده ترین اکسسوری مورد نیاز برای استایل ها هستند. اما با این حال باز هم بسیاری از خانم ها وجود دارند که از خرید کیف ها نا مطمئن اند و به دنبال مزایای استفاده از کیف های دستی، دوشی، کمری، مجلسی، اداری و.... هستند. برای دیدن کردن از کیف های زنانه کافیست  بر روی لینک خرید انواع کیف زنانه کلیک کنید و یا با شماره 02166505499 تماس بگیرید. و جالب است بدانید برای خواندن در رابطه با انواع کیف ها و کارکردشان کافیست بر روی لینک کاربرد انواع کیف کلیک کرده تا به صفحه مورد نظر منتقل شوید.

مزایای کیف دستی

 کیف دستی چیست؟ 

کیف دستی وسیله ای است که برای حمل پول، کیف پول، تلفن همراه و سایر وسایل ضروری که روزانه مورد استفاده قرار می گیرد. کیف دستی اغلب دارای یک بند یا دسته است که می توانید روی شانه خود انداخته یا آن را با دست بگیرید. برخی از کیف ها دارای قسمتی داخلی یا خارجی هستند که به صورت زیپ دار یا دکمه ای به شما اجازه می دهند اشیای کوچک خود را در آنجا بگذارید.

کیف های دستی قبلا به کیف های کوچک گفته می شد که برای حمل پول نقد کاربرد داشتند اما امروزه معمولا به کیف های بزرگتر برای حمل وسایل روزمره اشاره دارد. کیف دستی در جنس و سبک های مختلف در قالب کوله پشتی و کیف های کمری نیز در دسترس است.

تفاوت کیف دستی با کوله پشتی چیست؟ 

حمل کوله پشتی اگر روی یک شانه انجام شود، باعث ایجاد فشار زیاد و غیرهمسان به همان شانه شده که در نهایت منجر به انحنای غیرطبیعی ستون فقرات خواهد شد. اگر چه این مسئله در بزرگسالان نیز دارای اهمیت و توجه است، اما در کودکان به دلیل آنکه مهره‌ ها در حال رشد است، بیشتر مورد توجه قرار گرفته و عدم دقت و توجه به آن زمینه ایجاد اسکولیوز (انحنای غیرطبیعی به طرفین) را فراهم می کند. کشیدگی حاصل از حمل کیف باعث آسیب ‌های موقت یا حتی ماندگار در ریشه ‌های عصبی شانه، دست‌ها و گردن می‌شود.

کمردرد، گردن درد، افتادگی شانه، انحناهای غیرطبیعی ستون فقرات و حتی آسیب به رشته ‌های عصبی از جمله مشکلاتی است که انتخاب کیف مدرسه غیراستاندارد و همچنین استفاده نادرست از آن ایجاد می کند. بنابراین بهتر است والدین اطلاعات کافی در مورد انتخاب و نحوه استفاده از کیف مدرسه داشته باشند و آن را به فرزندان خود نیز منتقل کنند تا از این آسیب ها پیشگیری شود. اما آنچه که مهم است توجه به وزن کیف دانش آموزان است. سنگین بودن بیش از حد کیف یا کوله پشتی و حمل نامناسب و غیراصولی آن آثار منفی بسیاری بر مفاصل و ریشه ‌های عصبی کودک وارد می سازد.

تفاوت کیف دستی با کوله پشتی

 انواع کیف دستی و کاربرد آن ها: 

کیف باررل: کیف باررل دارای ساختاری استوانه ای مانند است که به یک بشکه تشبیه شده است. این کیف معمولا دارای یک بند رودوشی بلند با ضخامت بالاست تا جهت حمل از آن استفاده شود. کیف باررل فضای زیاد و حجم بزرگی دارد که جهت استفاده ورزشکاران و سفر انتخاب مناسبی است و نباید به عنوان کیف روزمره استفاده شود.

کیف سبدی: کیف سبدی یا زنبیلی نوعی کیف ساخته شده از حصیر یا چوب های نازکی می باشد که به صورت محصور در هم بافته شده اند.این کیف دستگیره یا قفلی برای باز و بسته کردن، و دسته ای کوتاه برای گرفتن و حمل دارد.این نوع از کیف ها مناسب استفاده روزانه نبوده و برای پیک نیک عالی است.

انواع کیف دستی 

کیف خورجینی: کیف خورجینی اغلب استوانه ای یا بیضی شکل بوده که دارای یک بند است و با کشیدن آن، کیف بسته می شود بنابراین ظاهری شبیه خورجین دارد. این کیف بسیار جادار بوده و برای مواقعی که وسایل زیادی با خود به همراه دارید مناسب است. به طور کلی برای لباس های غیر رسمی، سبک اسمارت کژوال (لباس غیررسمی ولی شیک) یا برخی از یونیفورم های شغلی مناسب است.

کیف طناب کشی: کیف طناب کشی از نایلون یا پارچه ساخته شده و با یک بند در بالای آن کشیده و بسته می شود. فضای بیشتری دارد به طوری که می توانید وسایل مورد نظر خود را برای مسافرتی یک روزه در آن بگذارید. این کیف برای استفاده روزمره مناسب است.

کیف کمری

قابل توجه خوانندگان محترم برای خواندن دیگر مطالب کافیست به صفحه بلاگ مراجعه کنید. برای اطلاع از قیمت ها و خرید کیف زنانه کافیست بر روی روی لینک کلیک کنید و یا با شماره 66505499-021 تماس حاصل بفرمایید.

 

  1400-05-09
  کیف زنانه

   نظرات درباره این مقاله

شما هم می‌توانید در مورد این مقاله نظر بدهید.
افزودن نظر