021-66505499
ورود   -   ثبت نام    |   

نکات خرید اینترنتی کفش استاندارد

  1400-04-21
  کفش زنانه

 خرید اینترنتی کفش، یکی از راه های خرید کفش با گارانتی اصل بودن و مناسب سایز شما است. برای آنکه زودتر از همه، با مد روز دنیای کیف و کفش و حتی اکسسوری ها همراه شوید، شاید سر زدن به فروشگاه های اینترنتی نزدیک ترین راه برای شما باشد. از دیگر مزایای خرید اینترنتی کفش این است که شما در یک فروشگاه اینترنتی می‌توانید رنگ بندی های کامل یک جنس را مشاهده کرده و جدید ترین کلکسیون های کفش مردانه و زنانه را بدون حضور فیزیکی در مغازه ببینید.

 خرید اینترنی کفش

در انتخاب های اینترنتی کاملا باید گوش به زنگ باشید زیرا رعایت نکردن هر کدوم از موارد خرید اینترنتی کفش باعث می شود پاهای شما دچار آسیب های خفیف و یا حتی جدی شود. حتما این جمله معروف را شنیده اید که پا قلب دوم ماست و مراقبت از آن بسیار پر اهمیت است. خرید کفش مناسب یکی از راه های مراقبت از این عضو مهم بدن است و مطمئنا برایتان پیش آمده است که راه رفتن با کفش نامناسب موجب درد و کوفتگی پای شما می شود.

نکات خرید کفش مناسب: 

  • اندازه کفش
  • انتخاب کفش طبی
  • انتخاب کفش با کفی کفش مناسب
  • انتخاب کفش متناسب با کاربرد آن
  • انتخاب کفش بر اساس فرم پا
  • انتخاب برند های شناخته شده

خرید کفش مناسب

توجه به اندازه کفش: 

حتما کفش اندازه پایتان را بگیرید. زیرا اگر به هوای آن که این کفش بهتر است و یک سایز بزرگ تر آن به جایی بر نمیخورد و از کفی کفش استفاده میکنم کاملا اشتباه است چون همان بزرگی کفش و یک لحظه غفلت شما باعث پیچ خوردگی مچ پای شما می شود و بلعکس اگر که کوچک تر باشد و به این دلیل که همان یک عدد باقی مانده و کمی اذیت میشوم و یا کلا دو ساعت از آن اسفاده میکنم هم کاملا اشتباه است. براساس سایز اصلی پاهایتان کفش هایتان را انتخاب کنید.

انتخاب کفش طبی:

علت اینکه موقع پوشیدن، کفش پاها و کمرتان دچار درد های مختلف می شود این است که کفش شما مناسب نیست و معمولا باید از کفش های طبی استفاده کنید.

انتخاب کفش با کفی کفش مناسب: 

زیره کفش های موجود اغلب دو نوع دارد، نوع اول زیره پی او (po) و نوع دوم زیره پی وی سی (pvc) است. زیره های پی او نسبت به پی وی سی ها سبک تر و راحت تر هستند و نکته آنها مقاومت این نوع زیره در برابر سایش است و به عبارتی دیگر با دوام تر هستند. ظاهر این زیره تو پر تر بوده و انعطاف بیشتری نسبت به زیره های pvc دارد.

انتخاب کفش متناسب با کاربرد آن: 

به طور مثال اگر باردار هستید، از کفش های طبی و بدون پاشنه استفاده کنید. اگر در مهمانی هستید حتی با منظور خوشتیپ تر دیده شدن، از کفش های پاشنه بلند به مدت طولانی استفاده نکنید. یا اگر عادت دارید ورزش کنید یا به پیاده روی بروید از کفش های مخصوص پیاده روی استفاده کنید.

انتخاب کفش بر اساس فرم پا: 

به طور مثال اگر کف پای صافی دارید باید از کفی های طبی داخل کفشتان استفاده کنید و یا اگر کف پای قوس داری دارید باید کفشی که انتخاب می کنید زیره ی قوس داری داشته باشد تا در طولانی مدت پاهایتان خسته نشود و درد نگیرد.

انتخاب برند های شناخته شده در صنعت کفش: 

از کفش های برند استفاده کنید زیرا کفش های برند، سالیان سال است که تولید شده اند و تجربه به سزایی برای ساخت کفش های ارگونومی بدست آورده اند و هر کفشی را متناسب با هر ساختار بدنی ساخته و تولید می کنند.

قابل توجه خوانندگان محترم برای خواندن دیگر مطالب کافیست به صفحه بلاگ مراجعه کنید. برای اطلاع از قیمت ها و خرید کفش زنانه کافیست بر روی روی لینک کلیک کنید و یا با شماره 66505499-021 تماس حاصل بفرمایید.

  1400-04-21
  کفش زنانه

   نظرات درباره این مقاله

شما هم می‌توانید در مورد این مقاله نظر بدهید.
افزودن نظر